Верналин крем 100 г

Верналин крем 100 г
402,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
037311C
favorite_border

Опис на производот

Верналин крем со двојно дејство на ладење и греење за брзо ослободување од:

  • Болки во мускулите и грчеви на вратот и грбот
  • Болки во зглобовите
  • Ревматски болки
  • Лумбаго и ишијас

Комбинацијата на природни етерични масла ја ревитализира кожата и ја стимулира периферната циркулација во мускулите.

Пакување: 100 г

Содржина

Начин на употреба: нанесете од кремот 3 до 4 пати на ден. По употреба измијте ги рацете.

Внимание: само за надворешна употреба. Избегнувајте контакт со очите, мукозни мембрани, чуствителна кожа или отворени рани.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се