VETERINARSKI ZAVOD SUBOTICA Флого маст, 50 г

VETERINARSKI ZAVOD SUBOTICA Флого маст, 50 г
270,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
029946C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

FLOGO Брзо и ефективно ги отстранува сите воспалителни состојби на кожата и слузокожата, затоа овој производ е “прв избор” за надворешна примена.

Пакување: 50 г

Содржина

Состав: масло од бадем (Amygdalae oleum), витамин Е ацетат (Tocopherolis acetas), етерично масло од лаванда (Lavandulae aetheroleum), борна киселина (Acidum boricum).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се