VETERINARSKI ZAVOD SUBOTICA Ихтиол-камфор маст, 50 г

VETERINARSKI ZAVOD SUBOTICA Ихтиол-камфор маст, 50 г
190,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
029948C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Маст за смирување на воспалителни и болни состојби на тетиви, зглобови, меки ткива, чиреви, себореја, егзема и псоријаза.

Пакување: 50 г

Содржина

Состав: амониум-сулфогиродалат, камфор, безбоден ланолин, рибино масло, кантарионово масло, токоферолацетат, без вазелин.

Употреба: неколку пати дневно се нанесува на кожата со благи масажи.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се