VIOLETA Cotton Oil Влажни марамчиња, 64 парчиња

VIOLETA Cotton Oil Влажни марамчиња, 64 парчиња
82,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
035036C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Виолета влажни марамчиња Sensitive Care

  • Беби влажни марамчиња
  • Влажни марамчиња со крем емулзија збогатени со екстракт на памук, без парабени, не содржат алкохол и боја

Пакување: 64 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се