VIOLETA Double Care 2 во 1 Бебешки шампон и гел за туширање, 400 мл

VIOLETA Double Care 2 во 1 Бебешки шампон и гел за туширање, 400 мл
194,00 ден.
175,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053579C
favorite_border

Опис на производот

  • Екстра нежен производ благодарение на хидратантните и хранливи својства на протеинот од козјо млеко
  • Со 98% природни состојки
  • Дерматолошки тестирано
  • Со нежен парфем
  • Не предизвикува солзи, не содржи SLES & SLS, не е тестиран на животни

Пакување: 400 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се