VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 4 (7-18 кг), 104 пелени

violeta double care xxl pack 4,  104 pcs, 7-18 kg, air dry + kids pillow peleni za bebinja
VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 4 (7-18 кг), 104 пелени
1.259,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050201C
favorite_border

Опис на производот

Виолета детски пелени број 4 (7-18 кг)

  • 100% природен памук
  • Супер впивливо јадро Air Dry, спречува прoтекување и секаков вид иритација и црвенило
  • Флексибилни ленти

Пакување: 104 пелени.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се