VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 4 (7-18 кг), 60 пелени + влажни марамчиња

Violeta Double Care pack 4, 60 pcs, 7-18kg, air dry peleni za bebinja
VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 4 (7-18 кг), 60 пелени + влажни марамчиња
790,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034152C
favorite_border

Опис на производот

Виолета детски пелени 4 (7-18 кг) + влажни марамчиња.

  • 100% природен памук
  • Супер впивливо јадро Air Dry спречува прoтекување и секаков вид иритација и црвенило
  • Флексибилни ленти

Пакување: 60 пелени.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се