VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 4+ (9-20 кг), 56 пелени + влажни марамчиња

violeta double care junior air dry 4+, 56 pcs, 9-20kg / bebeski peleni/ peleni za bebinja
VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 4+ (9-20 кг), 56 пелени + влажни марамчиња
790,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034154C
favorite_border

Опис на производот

Виолета детски пелени 4+ (9-20 кг) + влажни марамчиња

  • 100% природен памук
  • Супер впивливо јадро Air Dry спречува прoтекување и секаков вид иритација и црвенило
  • Флексибилни ленти

Пакување: 56 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се