VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 5 (11-25 кг), 52 пелени + влажни марамчиња

VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 5 (11-25 кг), 52 пелени + влажни марамчиња
790,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034155C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Виолета детски пелени 5 (11-25 кг) + влажни марамчиња

  • 100% природен памук
  • Супер впивливо јадро Air Dry спречува прoтекување и секаков вид иритација и црвенило
  • Флексибилни ленти

Пакување: 52 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се