VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 5 (11-25 кг), 94 пелени

Violeta Double Care XXL, pack 5, 94 pcs, 11-25 kg, air dry + Water Care Baby Wet Wipes peleni za bebinja
VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 5 (11-25 кг), 94 пелени
1.259,00 ден.
1.199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050203C
favorite_border

Опис на производот

Виолета детски пелени број 5 (11-25 кг).

  • 100% природен памук
  • Супер впивливо јадро Air Dry спречува прoтекување и секаков вид иритација и црвенило
  • Флексибилни ленти

Пакување: 94 пелени.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се