VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 5 (11-25 кг), 94 пелени

VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 5 (11-25 кг), 94 пелени
1.259,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050203C
favorite_border

Опис на производот

Виолета детски пелени број 5 (11-25 кг) 

  • 100% природен памук
  • Супер впивливо јадро Air Dry спречува прoтекување и секаков вид иритација и црвенило
  • Флексибилни ленти

Пакување: 94 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се