VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 6 (16+ кг), 48 пелени + влажни марамчиња

violeta double care junior air dry 6, 48 pcs, 16+ / bebeski peleni
VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 6 (16+ кг), 48 пелени + влажни марамчиња
790,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034157C
favorite_border

Опис на производот

Виолета детски пелени 6 (16+ кг) + влажни марамчиња

  • 100% природен памук
  • Супер впивливо јадро Air Dry спречува прoтекување и секаков вид иритација и црвенило
  • Флексибилни ленти

Пакување: 48 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се