VIOLETA Double Care Clean & Gentle Омекнувач за алишта, 900 мл

VIOLETA Double Care Clean & Gentle Омекнувач за алишта, 900 мл
110,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
043833C
favorite_border

Опис на производот

  • Омекнувач за алишта Clean & Gentle содржи формула со 5 x филтрирана вода и негувачки омекнувачки миксели
  • Обезбедува оптимална грижа за облеката на вашето бебе, тој е безбеден и можете да го користите без страв дека кожата на вашето бебе ќе биде изложена на непотребни хемикалии

Пакување: 900 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се