VIOLETA Double Care Cotton Oil Влажни марамчиња сет 2+1, 3 кесички по 64 парчиња

VIOLETA Double Care Cotton Oil Влажни марамчиња сет 2+1, 3 кесички по 64 парчиња
181,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040960C
favorite_border

Опис на производот

Виолета влажни марамчиња сензитив - сет

  • Беби влажни марамчиња
  • Влажни марамчиња со крем емулзија збогатени со екстракт на памук, без парабени, не содржат алкохол и боја

Пакување: 3 x 64 влажни марамчиња.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се