VIOLETA Double Care Гаќички-пелени за бебиња бр. 5 (12-17 кг), 48 гаќички

violeta double care pants 5, 12-17 kg, 48 pcs gakicki za bebe
VIOLETA Double Care Гаќички-пелени за бебиња бр. 5 (12-17 кг), 48 гаќички
879,00 ден.
747,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
054885C
favorite_border

Опис на производот

Виолета детски гаќички макси 5 (12-17 кг).

Развиено во согласност со желбите на мајките нивните деца да користат производи со највисок стандард на безбедност и квалитет.

  • Новиот 360 maxi stretch (максимално растегливо) овозможува максимална подвижност и се прилагодува на сите тешки движења, од сега 75% поеластични, идеални за активни деца.
  • Технологијата 3D Air Dry брзо ја апсорбира течноста. Каналите помеѓу меките влошки овозможуваат проток на воздух, што ја намалува можноста за иритација и брзо ја суши пелената
  • Индикаторот за влажност ќе ги олесни грижите и ќе покаже кога е време за промена, менувајќи ја бојата од жолта кога пелената е сува во зелена кога пелената е полна
  • Лесна промена со лентата на задната страна на пелената која служи за уредно фрлање на искористените пелени

Пакување: 48 гаќички.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се