VIOLETA Double Care Goat Milk Protein Влажни марамчиња сет 2+1, 3 кесички по 72 парчиња

VIOLETA Double Care Goat Milk Protein Влажни марамчиња сет 2+1, 3 кесички по 72 парчиња
193,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040298C
favorite_border

Опис на производот

Виолета влажни марамчиња софт - сет

  • Беби влажни марамчиња
  • Влажни марамчиња со додаток на хидролизиран екстракт од козјо млеко, без парабени, не содржат алкохол и боја

Пакување: 3 x 72 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се