VIOLETA Double Care Organic Almond Milk Дуо влажни марамчиња со бадемово млеко, 2 кесички по 56 парчиња

VIOLETA Double Care Organic Almond Milk Дуо влажни марамчиња со бадемово млеко, 2 кесички по 56 парчиња
123,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
035037C
favorite_border

Опис на производот

Виолета влажни марамчиња Sensitive Care

  • Беби влажни марамчиња
  • Збогатена формула со додаток на бадемово млеко
  • Ја храни и хидрира кожата на децата

Пакување: 2 x 56 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се