VIOLETA Double Care Влажни марамчиња со мед и камилица, 80 парчиња

VIOLETA organic honey&chamomile extract baby wet wipes / bebeski vlazni maramcinja
VIOLETA Double Care Влажни марамчиња со мед и камилица, 80 парчиња
95,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010746C
favorite_border

Опис на производот

Виолета влажни марамчиња Double Care 

  • Беби влажни марамчиња
  • Влажни марамчиња со додаток на органски мед и камилица
  • Без парабени, силикони, не содржат алкохол и боја

Пакување: 80 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се