VIOLETA Double Care Water Care Влажни марамчиња 99% вода, сет 1+1, 2 кесички по 56 парчиња

VIOLETA Double Care Water Care Влажни марамчиња 99% вода, сет 1+1, 2 кесички по 56 парчиња
135,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052406C
favorite_border

Опис на производот

Виолета влажни марамчиња Water Care

  • Беби влажни марамчиња
  • Влажни марамчиња со благ лосион кој содржи 99% вода

Пакување: 2 кесички по 56 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се