VIOLETA Double Care Water Care Влажни марамчиња 99% вода, сет 2+1, 3 кесички по 56 парчиња

VIOLETA Double Care Water Care Влажни марамчиња 99% вода, сет 2+1, 3 кесички по 56 парчиња
181,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051121C
favorite_border

Опис на производот

Виолета влажни марамчиња Water care

  • Беби влажни марамчиња
  • Влажни марамчиња со благ лосион кој содржи 99% вода

Пакување: 3 кесички со по 56 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се