VIOLETA Хартиени марамчиња без мирис

VIOLETA Хартиени марамчиња без мирис
9,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011376C
favorite_border

Опис на производот

  • Трослојни хартиени марамчиња без мирис

Пакување: 10 марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се