VIOLETA Хартиени суви марамчиња во кутија, 60 парчиња

VIOLETA Хартиени суви марамчиња во кутија, 60 парчиња
92,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042179C
favorite_border

Опис на производот

  • Трослојни хартиени марамчиња
  • 100% целулоза

Пакување: декорирана кутија со 60 марамици

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се