VIOLETA Тоалетна хартија, трослојна, 10 ролни

VIOLETA Тоалетна хартија, трослојна, 10 ролни
240,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
020384C
favorite_border

Опис на производот

  • Со мирис на камилица
  • Без боја и без елементарен хлор
  • 100% целулоза
  • Трослојна тоалетна хартија
  • Дерматолошки тестиран производ

Постојана сила и совршена чистота се поврзуваат со чистата и силна тоалетна хартија Violeta. Се добива од 100% целулоза, без мирис и вештачко белило. Поради својата беспрекорна чистота, оваа тоалетна хартија е идеална за чувствителна кожа, склона на иритации.

Пакување: 10 ролни

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се