VIOLETA We Care Air Fit Хигиенски нормал влошки, 10 парчиња

VIOLETA We Care Air Fit, Normal, 10 pcs higienski vloski uloski
VIOLETA We Care Air Fit Хигиенски нормал влошки, 10 парчиња
83,00 ден.
66,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
048667C
favorite_border

Опис на производот

VIOLETA We Care Air Fit Normal - Хигиенски влошки, овозможуваат заштита од протекување и при максимални активности 

  • Aнатомски обликувани
  • 0% иритација
  • Без бои и мириси
  • Без шушкање
  • Супер апсорбирачко јадро кое ја задржува течноста и ја одржува кожата сува
  • Впиваат до 40 мл течност
  • Водоотпорен слој за да се превенира протекување
  • Флексибилен горен воздушен слој кој го следи движењето на телото
  • Заштитни бариери кои спречуваат протекување назад
  • Flexi Form технологија која овозможува влошката да остане на место = прилагодување на разните движења на телото, одење, трчање, вежбање, се станува поедноставно и посигурно

Пакување: 10 влошки.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се