VIOLETA We Care Air Fit Хигиенски нормал влошки, 10 парчиња

VIOLETA We Care Air Fit Хигиенски нормал влошки, 10 парчиња
93,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048667C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Хигиенски влошки, анатомски обликувани кои овозможуваат заштита од протекување и при максимални активности 

Пакување: 10 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се