VIOLETA We Care Air Fit Хигиенски влошки, нормал, 20 парчиња

VIOLETA We Care Air Fit Хигиенски влошки, нормал, 20 парчиња
177,00 ден.
133,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048668C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Хигиенски влошки, анатомски обликувани овозможуваат заштита од протекување и при максимални активности 

Пакување: 20 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се