VIOLETA We Care Air Fit Хигиенски влошки супер, 20 парчиња

VIOLETA We Care Air Fit Хигиенски влошки супер, 20 парчиња
177,00 ден.
133,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048670C
favorite_border

Опис на производот

  • Циклусни влошки, совршен спој на мекост и заштита
  • Дерматолошки тестирани

Пакување: 20 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се