VIOLETA We Care Cotton Хигиенски влошки, нормал, 10 парчиња

VIOLETA We Care Cotton Normal, 10 pcs higienski vloski uloski
VIOLETA We Care Cotton Хигиенски влошки, нормал, 10 парчиња
83,00 ден.
71,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
032144C
favorite_border

Опис на производот

VIOLETA  We Care Cotton Normal - Хигиенски влошки, за максимална заштита од протекување и елиминирање на ризикот од иритација.

  • Aнатомски обликувани
  • 0% иритација
  • Без бои и мириси
  • Супер апсорбирачко јадро кое ја задржува течноста и ја одржува кожата сува
  • 80% растително јадро
  • Водоотпорен слој за да се превенира протекување
  • Заштитни бариери кои спречуваат протекување назад

Пакување: 10 влошки.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се