VIOLETA We Care Cotton Хигиенски влошки, супер плус, 10 парчиња

VIOLETA We Care Cotton Super+, 10 pcs higienski vloski, uloski
VIOLETA We Care Cotton Хигиенски влошки, супер плус, 10 парчиња
83,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
032149C
favorite_border

Опис на производот

VIOLETA  We Care Cotton Super+ - Хигиенски влошки, за максимална заштита од протекување и елиминирање на ризикот од иритација.

  • Aнатомски обликувани
  • Со посебен површински слој збогатен со памук
  • 0% иритација
  • Без бои и мириси
  • Супер апсорбирачко јадро кое ја задржува течноста и ја одржува кожата сува
  • 80% растително јадро
  • Водоотпорен слој за да се превенира протекување
  • Заштитни бариери кои спречуваат протекување назад

Пакување: 10 влошки.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се