VITALIA Бар со бадем, брусница и какао прелив, 40 г

vitalia cranberry & almond crunchy harmony bar nuts bar so brusnica jatkasto ovosje i kakao badem
VITALIA Бар со бадем, брусница и какао прелив, 40 г
38,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054552C
favorite_border

Опис на производот

  • Богато со влакна
  • Содржи алергени: кикирики и бадем
  • Може да содржи траги од глутен, останати јаткасти плодови, соја, сусам и млеко

Нето-тежина: 40 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се