VITALIA Чај од брусница, 100 г

VITALIA Чај од брусница, 100 г
124,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006137C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Виталиа чајот од брусница содржи 60% брусница и претставува природна мешавина од брусница, цвет од хибискус, плод од шипка и јаболко.

Чајот од брусница содржи висока содржина на витамин Ц и изобилива со природна арома која плени.

Нето-тежина: 100 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се