VITALIA Raw Бар со урма, кокос и какао, 30 г

VITALIA Raw Бар со урма, кокос и какао, 30 г
32,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046773C
favorite_border

Опис на производот

Продлабочете го искуството со какаото во својата најсирова форма. Крцкаво и мазно, комплетно искушение. Сировите какао зрна, слатките урми и уникатниот кокосов вкус ќе ве одведат во земјата на длабоко и здраво задоволство.

Минимална термичка обработка и 100% природни состојки!

Уживајте во слатка и здрава ужина секој период од денот!

  • Веган
  • Без глутен
  • Без додаден шеќер
  • Без грижа на совест
  • Без размислување

Нето-тежина: 30 г

Содржина

Состав: урма, кокос 26%, какао во прав 6%.

Алергени: може да содржи трагови од јаткасто овошје.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се