VITALIS Веногел, 100 мл

Vitalis Venogel
VITALIS Веногел, 100 мл
1.190,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
018085C
favorite_border

Опис на производот

Веногел е билен препарат во облик на гел.

Содржи комбинација од природни состојки кои моментално ја отстрануваат болката, грчевите во нозете, го неутализираат чувството на тешки нозе и ја витализираат кожата.

Уникатната Виталисова формула ги неутрализира проширените вени и испуканите капилари брзо, лесно и потполно природно!!!

Веногел ја подобрува циркулацијата, ги зајакнува и тонизира ѕидовите на крвните садови, ги штити крвните садови од воспаление и ја негува кожата.

Природен препарат на потполно билна основа против проширени вени и капилари.
Моментално го елиминира чувството на уморни и отечени нозе!

Билните супстанции ја витализираат кожата и ги намалуваат грчевите и пукањето на капиларите.

Не остава траги на облеката, бидејќи е во облик на гел.

Помогнете им на своите нозе!
Вашите нозе ќе бидат убави, лесни и негувани.

Пакување: 100 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се