WELEDA Baby Масло за бебиња од невен (без мириси), 200 мл

WELEDA Baby Масло за бебиња од невен (без мириси), 200 мл
998,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
022045C
favorite_border

Опис на производот

Органско масло без мириси за чувствителна кожа.

  • Природна нега за кожата на бебето со масло од сусам и екстракт од невен
  • Ја негува, чисти и храни кожата
  • Дава чувство на топлина и удобност
  • Идеално за масажа на бебето
  • Без мириси
  • Без вештачки бои, конзерванси и состојки од минерално масло
  • Дерматолошки тестирана и сертифицирана природна и органска нега и кај најчувствителната кожа

Пакување: 200 мл

Содржина

Состав: Масло од сусам, екстракт од цвет од невен.

Употреба: За секојдневна нега и масажа на телото. За нежно чистење на пеленската регија. Погодно за третман на теменици.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се