WELEDA Baby Промотивен сет со -25% - шампон и гел за туширање + крем за подрачје на пелените

Weleda set baby shampoo and nappy change cream set so bebeski sampon i gel za tusiranje  i krema za podracje okolu pelenite
WELEDA Baby Промотивен сет со -25% - шампон и гел за туширање + крем за подрачје на пелените
831,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047025C
favorite_border

Опис на производот

Вистинските херои се нежни по природа!

Weleda Акцискиот сет содржи:

  1. WELEDA Baby Шампон и гел за туширање од невен, 200 мл
  2. WELEDA Baby Крем од невен за заштита од пеленски осип, 75 мл

→ Повеќе за самите производи, можете да прочитате со кликнување на линковите на самите производи погоре.

Пакување: 200 мл + 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се