WELEDA Калинка рол-он, 50 мл

WELEDA Калинка рол-он, 50 мл
661,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048225C
favorite_border

Опис на производот

Рол-он дезодоранс со природни есенцијални масла, без алуминиумски соли.

Формулиран да делува 24 часа. Штити од непријатна миризба, не ги затвара порите и не ја нарушува природната флора на кожата. Остава долготрајна свежина благодарение на овошните и егзотични ноти на портокал, артемизија и ванила.

Се нанесува на сува и чиста регија.

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се