WELEDA Невен паста за заби, 75 мл

WELEDA Невен паста за заби, 75 мл
281,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050722C
favorite_border

Опис на производот

Паста за заби без ментол со природни растителни екстракти и минерали.

  • Соодветна за употреба за време на хомеопатски третман
  • Погодна за вегани

Пакување: 75 мл

Содржина

Состав: невен, анасон и мира.

Употреба: темелно ги чисти забите. Невенот смирува, маслото од анасон освежува и остава чувство на чистота во устата.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се