ЗДРАВЕ Актив шампон против првут со црн бибер, 200 мл

ЗДРАВЕ Актив шампон против првут со црн бибер, 200 мл
179,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046084C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Шампон против првут со црн бибер
  • Видливи резултати по првата употреба
  • 97% намалување на непријатност на скалпот
  • 100% намалување на количината на првут

Пакување: 200 мл

Содржина

Состав: цинк пиритион, алкил лактат и пантенол. Без парабени.

Начин на употреба: шампонот рамномерно се навлажнува на влажна коса и се масира. Оставете 2-3 минути да делува потоа исплакнете со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се