Зегин голема хартиена кеса со рачки

Зегин голема хартиена кеса со рачки
10,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Шифра
052418C
favorite_border

Опис на производот

  • Бела хартиена кеса со рачки
  • Голема кеса - 32x16x35

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се