Зегин средна хартиена кеса со рачки

Зегин средна хартиена кеса со рачки
8,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Шифра
052419C
favorite_border

Опис на производот

  • Бела хартиена кеса со рачки
  • Средна големина 26x17x27 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се