BEBIVITA Каша шпагети болоњезе (8+ месеци), 190 г

BEBIVITA Каша шпагети болоњезе (8+ месеци), 190 г
70,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052395C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Возраст од 8 месеци
  • Содржи глутен
  • Без додадени ароми, конзерванси бои и згуснувачи
  • Со ниска содржина на сол
  • Содржи железо
  • Содржи Омега 3 масни киселини

Нето-тежина: 190 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се