LINO Кексолино (6+ месеци), 200 г

LINO Кексолино (6+ месеци), 200 г
131,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006986C
favorite_border

Опис на производот

  • Инстант снегулки од бисквити
  • Подготовка со млеко
  • Извор на 7 витамини, калциум, железо и протеини

Еден оброк на Кексолино задоволува 91% од препорачаната дневна количина на калциум и 77% препорачана дневна количина железо.

Нето-тежина: 200 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се