NEUTROGENA Балсам за хидратација 300 мл

NEUTROGENA Балсам за хидратација 300 мл
232,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051310C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Интензивно ја потхранува кожата, за непосредно олеснување и заштитена и здрава кожа во текот на целиот ден. Неговата норвешка формула збогатена со витамин Е докажано веднаш го олеснува непријатното чувство и затегнатоста на кожата, притоа штитејќи ја кожата од сушење предизвикано од надворешни фактори.

Развиено во соработка со дерматолози.

За секојдневна употреба на целото тело, лицето и рацете.

Пакување: 300 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се