BEBIVITA Каша со брокула со мисиркино месо, 190 г

BEBIVITA Каша со брокула со мисиркино месо, 190 г
81,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011754C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст од 4 месеци           
  • Без додадена сол
  • Содржи железо
  • Со масло од репка богато со Омега 3 масни киселини
  • Без додадени млечни состојки, ароми, конзерванси бои, згуснувачи, без ГМО

Нето-тежина: 190 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се