DISNEY Алуминиумско шише со пластично капаче, за девојчиња, 500 мл

Disney Aluminum Water Bottle Frozen, Princess for girls 500ml aluminiumsko sise za devojcinja so princezi
DISNEY Алуминиумско шише со пластично капаче, за девојчиња, 500 мл
289,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054887C
favorite_border

Опис на производот

Disney Алуминиумско декорирано шише со пластично капаче за девојчиња.

→ Сликата на производот, односно дизајнот на шишето е од информативен карактер и може да варира

Пакување: 1 шише од 500 мл

Содржина

Состав: алуминиум, пластика.

Предупредување: За вашето здравје и безбедност пред првата употреба, рачно измијте ги сите делови во топла вода со сапуница и исушете ги. Пред секоја употреба, проверете го производот и фрлете го при првите знаци на оштетување. Наменето само за рачно миење. Не е погодно за алкохол, топли течности, млеко, газирани или ферментирани пијалоци. Да се чува подалеку од екстремна топлина. Ова шише е тестирано под притисок, но под екстремен притисок шишето може да пукне и да се деформира. Не е погодно за микробранова печка или за машина за миење садови. Ве молиме чувајте ги сите информаци за идна референца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се