LIBRESSE Freshness&Protection Хигиенски влошки ултра лонг плус, 16 парчиња

LIBRESSE Freshness&Protection Хигиенски влошки ултра лонг плус, 16 парчиња
152,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002808C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

LIBRESSE Циклусни влошки ултра долги, за свежина и заштита

Пакување: 16 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се