LIBRESSE Natural Care Хигиенски влошки секојдневни, нормал, 58 парчиња

LIBRESSE Natural Care Хигиенски влошки секојдневни, нормал, 58 парчиња
162,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021365C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Секојдневни влошки со алое вера и екстракт од камилица

Пакување: 58 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се