SENSODYNE Extra Whitening Паста за заби, 75 мл

SENSODYNE Extra Whitening toothpaste pasta za zabi
SENSODYNE Extra Whitening Паста за заби, 75 мл
289,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
013721C
favorite_border

Опис на производот

Sensodyne Пастата за белење на забите е број 1 паста за чувствителни заби во САД.

Помага да се отстранат дамките за побела насмевка додека ги смирува нервите длабоко во забот за 24-часовно олеснување на чувствителноста, и помага да се задржи таа болка да не се врати. 
Содржи натриум лаурил сулфат.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се