HIPP Каша пченка со компир и мисирка 190 г

HIPP Каша пченка со компир и мисирка 190 г
90,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
012291C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Возраст од 4 месеци                                                   
  • Без додадена сол
  • Без додадени ароми, бои и конзерванси
  • Без емулгатори
  • Без глутен
  • Омега 3 важни за мозокот и нервните клетки

 Нето–тежина: 190 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се