PROBIOS Органски грашок во вода, 340 г

PROBIOS Органски грашок во вода, 340 г
149,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
038883C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Големо количество протеини

Спакуван во рок од 6 часа од берењето.

Готов за употреба, доволно е само да се загрее.

Нето-тежина: 340 г

Содржина

Состојки: грашок* 79,5%, вода 20,2%, морска сол. По отворање да се префрли во соодветен сад за чување, да се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 2-3 дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се